South Sudan

GÜNEY SUDAN CUMHURİYETİ ANKARA BÜYÜKELÇİLİĞİ
Trkiye
Flag
Personel
Guandong

B.E. Majok Guandong
Büyükelçi

Tel: +90 312 4360285
Fax: +90 312 4360284
Email: guandong@southsudanankara.org

Francis Okeny Olaka

B.E. Francis Okeny Olaka
Maslahatgüzar

İdari ve Mali İşler
Amerika Masası
Kriz Yönetimi
Think Tanklar (ar-ge/beyin takımı)
Özel Projeler/Programlar

Tel: +90 312 4360285
Fax: +90 312 4360284
Email: olaka@southsudanankara.org

Deng Kuethpiny Mayar

Bay Deng Kuethpiny Mayar
Birinci Katip

Ekonomik/ Çok-taraflı İlişkiler Birimi
Avrupa Masası
Yatırım ve Ticaret
Yatırım promosyonu teşviki

Tel: +90 312 4360285
Fax: +90 312 4360284
Email: mayar@southsudanankara.org

Nuer Stephen Ret

Bay Nuer Stephen Ret
Birinci Katip

Siyasi Birim
Orta Doğu
Balkanlar
Güney Doğu Asya

Tel: +90 312 4360285
Fax: +90 312 4360284
Email: ret@southsudanankara.org

Achai Bulabek Chol Piok

Bayan Achai Bulabek Chol Piok
İkinci Katip

Konsolosluk Bölümü
Vize İşlemleri
Vatandaş kayıt işlemleri, doğum kayıt işlemleri ve diğer konsüler işlemler ile ilgili belgeleme

Tel: +90 312 4360285
Fax: +90 312 4360284
Email: piok@southsudanankara.org

James Biong Arop Deng

Bay James Biong Arop Deng
İdari Ataşe

İdari faaliyetler
Sicil Katibi
Destek ekibi denetmeni

Tel: +90 312 4360285
Fax: +90 312 4360284
Email: deng@southsudanankara.org

Yardımcı Personel
Melike Aslı As

Bayan Melike Aslı As
Büyükelçi Asistanı & İdari Asistan/Resepsiyonist

Tel: +90 312 4360285
Fax: +90 312 4360284
Email: as@southsudanankara.org

Mustafa Okan Tiryaki

Bay Mustafa Okan Tiryaki
Şoför (MBV Servis Aracı)

Tel: +90 312 4360285
Fax: +90 312 4360284

Hasan Gökhan Arıbaş

Bay Hasan Gökhan Arıbaş
Şoför (BE Servis Aracı)

Tel: +90 312 4360285
Fax: +90 312 4360284

Caner Yildirim

Bay Caner Yıldırım
Şoför (BE Makam Aracı)

Tel: +90 312 4360285
Fax: +90 312 4360284

Nezaket Duran

Bayan Nezaket Duran
Ofis Sorumlusu

Tel: +90 312 4360285
Fax: +90 312 4360284